Kontaktid
Est|Eng|Rus

Logistilised skeemid


21. sajandi logistika kujutab endast täiuslike tarneahelate süsteemi.

Martin Christoppher (SCM spetsialist) on öelnud:
"Supply chains compete, not companies" - tarneahelad võistlevad omavahel, mitte ettevõtted.

Freselle Customs Agency ei ole ekspedeerimise või veofirma. Oleme valmis pakkuma teile logistilisi lahendusi nii maa-, õhu-, mere-, kui ka kombineeritud transpordiga. Transpordile lisaks veel maksustamisküsimused, tarnetähtajad, ladustamine, kindlustamine ning erinevate logistiliste skeemide koostamine.

Inimene ei suuda ennast jagada kõikjale ja olla spetsialist igal alal. Kui ta seda siiski püüab, on tagajärjeks see, et enamus asju tema  tegevusest kannatab. Ettevõtluseski toimib meie esivanemate ütlus: mitu pead on ikka parem kui üks pea.  Projektijuhtimine logistika vallas aitab leida mõistlikke lahendeid, mis vähendavad teie elementaarseid kulutusi. Nii ei leiuta ka Freselle Customs Terminali meeskond jalgratast, vaid kaasab teie logistiliste sõlmkohtade lahtiharutamiseks vastavad spetsialistid.

Kombineeritud logistikalahendused vähendavad kulusid ja makse.

Nii hea on vaadata kuidas asjad lihtsalt toimivad. Aga siiski - maailmas  ei toimu midagi  niisama. Me teame kuidas panna teie asjad käima.

Freselle Customs Agency  on teie jaoks täiuslik logistiline projektijuhtimine - me teeme üheskoos selgeks  vajadused ja töötame välja parima lahenduse. Ja siis kõik lihtsalt toimib.
Toimib lihtsalt, sest meie teadmised ja kogemused tagavad teile nõuanded, võimalused ja lahendused.